AKTUALNOŚCI / PRZETARGI I OGŁOSZENIA
WAŻNE

Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej do korzystania z LOKALNEGO PORTALU GOSPODARCZEGO utworzonego przez ARMZ S.A. w ramach projektu MRPO 2.1C „Centrum Wspierania Biznesu”.

Na stronach Portalu znajdziecie Państwo aktualne informacje m. in. o zbliżających się wydarzeniach, konferencjach, szkoleniach, czy naborach wniosków dotacyjnych.

Portal ułatwi rozpoczęcie, prowadzenie i rozwój każdego biznesu! http://cwb.armz.pl/

Aktualna oferta Centrum Wspierania Biznesu obejmuje:
  • bezpłatne usługi informacyjne
  • usługi finansowe – udzielanie preferencyjnych pożyczek dla przedsiębiorców
  • usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
  • usługi szkoleniowe
  • organizacje konferencji i szkoleń
  • Lokalny Portal Gospodarczy.

Wszystkie aktualne informacje o Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. i Centrum Wspierania Biznesu znajdziecie Państwo również na naszym fanpage’u w portalu Facebook: https://www.facebook.com/agencjarozwojumalopolskizachodniej

Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie oferuje do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Chrzanowie pod działalność gospodarczą usytuowany w przyziemiu budynku.

Dogodna lokalizacja – centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z Aleją Henryka, w bliskim sąsiedztwie banków i Urzędu Miasta.

Dane kontaktowe: http://armz.pl/kontakt.html


Notice: Use of undefined constant num - assumed 'num' in /alt/home/webmaster.ndl02/armz/includes/pagination.php on line 17
23.05.2014

SPOTKANIE INFROMACYJNE

"WSPIERAMY TWÓJ BIZNES"

 

Zarząd Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie, we współpracy z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie zapraszają na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców oraz osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej na temat dostępnych w naszym województwie funduszy europejskich, w tym
w szczególności środków zwrotnych. Podczas spotkania zostanie również przedstawiona oferta projektów doradczych finansowanych ze środków Unii Europejskiej oraz informacja na temat planowanego wsparcia w ramach programów na lata 2014-2020.

Spotkanie jest skierowane do przedsiębiorców i osób planujących założenie działalności gospodarczej z terenu Małopolski Zachodniej.

Spotkanie odbędzie się 27 maja 2014r. , w Chrzanowie, w budynku Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A, ul. Grunwaldzka 5, 32-500 Chrzanów, III piętro, pok. 203, w godzinach 12.00-16.00. 

Po zakończeniu prezentacji poszczególnych tematów spotkania, uczestnicy spotkania będą mieli możliwość odbycia bezpłatnych indywidualnych konsultacji.

Serdecznie zapraszamy!

ZAPROSZENIE

PLAN SPOTKANIA


18.04.2014

Przed Nami Święta Wielkiej Nocy
Z tej okazji składamy
Najserdeczniejsze życzenia
Zdrowia, radości i pokoju.

Zarząd i Pracownicy
Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A.