AKTUALNOŚCI / PRZETARGI I OGŁOSZENIA
WAŻNE

Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej do korzystania z LOKALNEGO PORTALU GOSPODARCZEGO utworzonego przez ARMZ S.A. w ramach projektu MRPO 2.1C „Centrum Wspierania Biznesu”.

Na stronach Portalu znajdziecie Państwo aktualne informacje m. in. o zbliżających się wydarzeniach, konferencjach, szkoleniach, czy naborach wniosków dotacyjnych.

Portal ułatwi rozpoczęcie, prowadzenie i rozwój każdego biznesu! http://cwb.armz.pl/

Aktualna oferta Centrum Wspierania Biznesu obejmuje:
  • bezpłatne usługi informacyjne
  • usługi finansowe – udzielanie preferencyjnych pożyczek dla przedsiębiorców
  • usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
  • usługi szkoleniowe
  • organizacje konferencji i szkoleń
  • Lokalny Portal Gospodarczy.

Wszystkie aktualne informacje o Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. i Centrum Wspierania Biznesu znajdziecie Państwo również na naszym fanpage’u w portalu Facebook: https://www.facebook.com/agencjarozwojumalopolskizachodniej

Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie oferuje do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Chrzanowie pod działalność gospodarczą usytuowany w przyziemiu budynku.

Dogodna lokalizacja – centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z Aleją Henryka, w bliskim sąsiedztwie banków i Urzędu Miasta.

Dane kontaktowe: http://armz.pl/kontakt.html


Notice: Use of undefined constant num - assumed 'num' in /alt/home/webmaster.ndl02/armz/includes/pagination.php on line 17
14.07.2014

 

Od czterech lat Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach jest organizatorem przedsięwzięcia dedykowanego sektorowi mikro, małych i średnich przedsiębiorstw pod nazwą Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EK MŚP). Wydarzenie to stało się wspaniałą okazją do integracji środowiska biznesowego, a przede wszystkim do wymiany doświadczeń.

IV edycja Europejskiego Kongresu MŚP odbędzie się w dniach 22-25 września 2014 r. Będzie to wyjątkowe spotkanie biznesowe skupiające przedstawicieli sektora MŚP i dużych firm, świata nauki, otoczenia biznesu, samorządów terytorialnych i gospodarczych, administracji rządowej oraz przedstawicieli struktur unijnych. Katowice po raz kolejny przerodzą się w stolicę małej i średniej przedsiębiorczości, stając się płaszczyzną wielu debat i dyskusji nad stanem sektora MŚP w Polsce, wytyczeniem kierunków jego rozwoju oraz szansami, które stoją przed polską i europejską przedsiębiorczością. Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu jest „Dziesięć lat przedsiębiorczości bez granic”.

Informacja IV EK MŚP

 

Więcej informacji :http://www.kongresmsp.eu
 


23.05.2014

KONFERENCJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW ORAZ OSÓB PLANUJĄCYCH OTWARCIE FIRMY

"STREFA NOWYCH MOŻLIWOŚCI"

Zarząd Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie, we współpracy z Burmistrzem Miasta Trzebinia zapraszają na Konferencję pn: „Strefy nowych możliwości” dla przedsiębiorców oraz osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej. W ramach konferencji zostaną zaprezentowane korzyści dla przedsiębiorców w Strefie Aktywności Gospodarczej oraz dostępne i planowane w nowej perspektywie finansowej na lata 2014 - 2020. wsparcie przedsiębiorczości, w tym innowacji, w regionie.

Konferencja odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2014,
28 maja 2014r., w Trzebini, ul. Piłsudskiego 47a Dwór Zieleniewskich.

Serdecznie zapraszamy!

 

ZAPROSZENIE

PLAN SPOTKANIA