AKTUALNOŚCI / PRZETARGI I OGŁOSZENIA
WAŻNE

Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej do korzystania z LOKALNEGO PORTALU GOSPODARCZEGO utworzonego przez ARMZ S.A. w ramach projektu MRPO 2.1C „Centrum Wspierania Biznesu”.

Na stronach Portalu znajdziecie Państwo aktualne informacje m. in. o zbliżających się wydarzeniach, konferencjach, szkoleniach, czy naborach wniosków dotacyjnych.

Portal ułatwi rozpoczęcie, prowadzenie i rozwój każdego biznesu! http://cwb.armz.pl/

Aktualna oferta Centrum Wspierania Biznesu obejmuje:
  • bezpłatne usługi informacyjne
  • usługi finansowe – udzielanie preferencyjnych pożyczek dla przedsiębiorców
  • usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
  • usługi szkoleniowe
  • organizacje konferencji i szkoleń
  • Lokalny Portal Gospodarczy.

Wszystkie aktualne informacje o Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. i Centrum Wspierania Biznesu znajdziecie Państwo również na naszym fanpage’u w portalu Facebook: https://www.facebook.com/agencjarozwojumalopolskizachodniej

Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie oferuje do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Chrzanowie pod działalność gospodarczą usytuowany w przyziemiu budynku.

Dogodna lokalizacja – centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z Aleją Henryka, w bliskim sąsiedztwie banków i Urzędu Miasta.

Dane kontaktowe: http://armz.pl/kontakt.html


Notice: Use of undefined constant num - assumed 'num' in /alt/home/webmaster.ndl02/armz/includes/pagination.php on line 17
26.08.2010

 

Wystawcy Małopolskich Targów Innowacji Biznes+Nauka 2010 w komplecie.

Powodzeniem zakończyła się rekrutacja Wystawców na Małopolskie Targi Innowacji. Sukces ten to niewątpliwie zasługa każdego z 50 Wystawców, którzy uzyskali kwalifikację. Wśród nich 33 podmioty stanowią instytucje, a 17 mikro, małe, i średnie przedsiębiorstwa. Wystawcy instytucjonalni to min. centra transferu technologii, uczelnie, instytuty badawcze, instytucje otoczenia biznesu z Małopolski, a także ogólnopolskie instytucje takie jak: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Urząd Patentowy RP. Reprezentantami biznesu są przedsiębiorstwa, które swoim doświadczeniem i osiągnięciami dają „innowacyjny dobry przykład”. Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie www.imalopolska.eu. Przypominamy, że Małopolskie Targi Innowacji Biznes + Nauka już 13 października na Małym Rynku w Krakowie.

Małopolskie Targi Innowacji to cykliczne wydarzenie targowe realizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, a dokładnie Biuro Monitorowania i Zarządzania Regionalną Strategią Innowacji Województwa Małopolskiego - Departament Gospodarki i Społeczeństwa Informacyjnego Od 2008 roku Targi są częścią projektu „Regionalny System Innowacji Województwa Małopolskiego. Projekt pilotażowy” i stanowią jeden z jego kluczowych elementów.

W roku 2010 Targi odbędą się po raz trzeci. Pierwsze, pod nawą Małopolskie Dni Technologii 
i Innowacji, odbyły się w roku 2007 i były swego rodzaju protoplastą obecnie organizowanego wydarzenia. Pierwsze Targi pod aktualną nazwą odbyły się w 2009 roku.

Targi mają za zadanie stworzenie podstaw dla porozumienia i współpracy pomiędzy przedstawicielami nauki, biznesu i szeroko pojętej administracji. Celem takiego porozumienia ma być stworzenie regionalnego systemu innowacji, która będzie podstawą dla rozwoju regionalnej gospodarki w oparciu o wiedzę oraz innowacyjne rozwiązania i technologie. Małopolskie Targi Innowacji stanowią interesujący i nowatorski sposób jego budowy. Bezpośrednie spotkania przedstawicieli nauki, biznesu i administracji to niezmiernie rzadka i trudna do zrealizowania praktyka, jednak jak się okazuje całkiem realna. Bezpośrednie kontakty mają tą przewagę nad ich pozostałymi formami, że budują zaufanie, pozwalają na większą swobodę i śmiałość, a podjęte w ten sposób deklaracje i zobowiązania mają większą szansę na ich realizacje.

Podczas Targów Instytucje (naukowe, otoczenia biznesu i administracji) prezentują swoje usługi 
w zakresie wsparcia firm w poszukiwaniu, wdrażaniu i finansowaniu innowacji, natomiast rolą przedsiębiorców (reprezentujących sektor mikro, małych i średnich) jest danie dobrego przykładu poprzez prezentację swoich osiągnięć we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań.


 


19.08.2010

Centrum Informacyjne FEM serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.

„Promocja projektów finansowanych ze środków UE”.


Szkolenie odbędzie się 24 sierpnia 2010r. 
w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, 
ul. F. Focha 3, w godz. 10:00 – 14:00.

Szkolenie adresowane jest do beneficjentów Funduszy Europejskich.

Szczegółowe informacje, program oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.fundusze.malopolska.pl lub pod linkiem:
oferta