AKTUALNOŚCI / PRZETARGI I OGŁOSZENIA
WAŻNE

Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej do korzystania z LOKALNEGO PORTALU GOSPODARCZEGO utworzonego przez ARMZ S.A. w ramach projektu MRPO 2.1C „Centrum Wspierania Biznesu”.

Na stronach Portalu znajdziecie Państwo aktualne informacje m. in. o zbliżających się wydarzeniach, konferencjach, szkoleniach, czy naborach wniosków dotacyjnych.

Portal ułatwi rozpoczęcie, prowadzenie i rozwój każdego biznesu! http://cwb.armz.pl/

Aktualna oferta Centrum Wspierania Biznesu obejmuje:
  • bezpłatne usługi informacyjne
  • usługi finansowe – udzielanie preferencyjnych pożyczek dla przedsiębiorców
  • usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
  • usługi szkoleniowe
  • organizacje konferencji i szkoleń
  • Lokalny Portal Gospodarczy.

Wszystkie aktualne informacje o Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. i Centrum Wspierania Biznesu znajdziecie Państwo również na naszym fanpage’u w portalu Facebook: https://www.facebook.com/agencjarozwojumalopolskizachodniej

Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie oferuje do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Chrzanowie pod działalność gospodarczą usytuowany w przyziemiu budynku.

Dogodna lokalizacja – centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z Aleją Henryka, w bliskim sąsiedztwie banków i Urzędu Miasta.

Dane kontaktowe: http://armz.pl/kontakt.html


Notice: Use of undefined constant num - assumed 'num' in /alt/home/webmaster.ndl02/armz/includes/pagination.php on line 17
18.10.2016

OGŁOSZENIE

Zapytanie dot. cateringu na warsztaty dla uczestników projektu "Czas na biznes w Małopolsce Zachodniej"


14.10.2016


„Kapitał na start i rozwój biznesu”
–  spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców oraz osób planujących otwarcie firmy

 

Zarząd Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie, we współpracy z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie zapraszają na spotkanie informacyjnena temat oferty wsparcia oraz możliwości uzyskania kapitału dla „starterów” i osób prowadzących działalność gospodarczą w Małopolsce Zachodniej, z uwzględnieniem inteligentnych specjalizacji Małopolski.

Spotkanie organizowane w ramach VI edycji Małopolskiego Festiwalu Innowacji skierowane jest do przedsiębiorców, osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej oraz przedstawicieli instytucji wspierających przedsiębiorczość z terenu Małopolski Zachodniej.

Spotkanie odbędzie się 20 października 2016r., w Chrzanowie, w budynku Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A, ul. Grunwaldzka 5, III piętro, w godzinach 13.00-15.00.

Po zakończeniu prezentacji poszczególnych tematów spotkania, uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych indywidualnych konsultacji.

Serdecznie zapraszamy!

PLAN SPOTKANIA

 

Więcej informacji na temat Małopolskiego Festiwalu Innowacji, którego Koordynatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, na stronie www.festiwalinnowacji.malopolska.pl

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 19.10.2016r.
(tel. / fax 32 645 19 68 lub e-mail –
biuro@armz.pl)